Jesteś tutaj: Blog

Blog

Czy mała firma potrzebuje reklamy?

Czy mała firma potrzebuje reklamy?

Istotą reklamy jest informowanie grupy docelowej o istnieniu danego produktu lub usługi. Wyobraź sobie sytuację, w której nie ma żadnego przepływu informacji o Twojej firmie. Dochodzi wtedy do zderzenia z rzeczywistością, w której nikt nie ma pojęcia o tym, że istniejesz na rynku.

Czy każdy może używać reklamy?

Czy każdy może używać reklamy?

Kiedy mogę złamać prawo? O tym czego nie można, a co można w reklamie postaramy się w jasny sposób przekazać w tym artykule. Istnieje ściśle określona grupa profesji, którą obowiązuje zakaz reklamy. Pierwszą grupę stanowią prawnicy.

Dlaczego warto mieć certyfikat SSL?

Dlaczego warto mieć certyfikat SSL?

Zakładając stronę internetową, wagę przywiązujemy do domeny czy serwera. Z biegiem czasu dowiadujemy się o innych newralgicznych elementach, które nie są niezbędne, ale za to bardzo pomocne. Do nich zaliczamy również certyfikaty SSL oferowane przez wiele firm hostingowych.

Ile wydać na stronę WWW?

Ile wydać na stronę WWW?

Strona internetowa jest wizytówką każdego przedsiębiorcy lub osoby prywatnej, która chce zaistnieć w sieci ze swoim pomysłem. Jako że ich popularność jest dziś niepodważalna, nie może dziwić akurat i to, że również i wykonawców takich stron jest dziś pod dostatkiem.

Jak efektywnie współpracować z agencją reklamową?

Jak efektywnie współpracować z agencją reklamową?

Myślisz o rozpoczęciu współpracy z agencją reklamową jednak nie wiesz jak się do tego przygotować i masz wątpliwości czy to jest dobre rozwiązanie dla Twojej firmy? Uważasz, że jesteś za małą firmą i że współpraca z agencją pochłonie Twój budżet?

Jak określić grupę docelową?

Jak określić grupę docelową?

Każda kampania wymaga określenia grupy docelowej. Aby trafnie ją zdefiniować należy postawić kilka kluczowych pytań, które pomogą określić jej cechy oraz zachowania. Jest to elementarny krok, bez którego nie jesteśmy w stanie stworzyć dobrego komunikatu, dobrać odpowiednich narzędzi i przeprowadzić skutecznej kampanii.

Dlaczego reklama mobilna?

Dlaczego reklama mobilna?

Reklama mobilna, inaczej zwana reklamą jeżdżącą, daje szerokie możliwości dotarcia do grupy docelowej. Idealnie się sprawdzi jako narzędzie do promowania ofert firm czy różnego rodzaju eventów.

Ile wydać na reklamę?

Ile wydać na reklamę?

Nie ma złotego środka, który jednoznacznie wskaże kwotę, którą należy przeznaczyć na reklamę. Wysokość budżetu uzależniona jest od kilku czynników: pozycji organizacji na rynku, otoczenia czy kapitału.

ul. Paderewskiego 6
42-700 Lubliniec

biuro@twojereklamy.pl

880 755 787