Jesteś tutaj: Oferta Monitory reklamowe Lubliniec

Lubliniec

WrocławOpoleLubliniecCzęstochowaTarnowskie Górycała Polska

Jeśli szukasz skutecznej reklamy dla swojej firmy na terenie Lublińca, to dobrze trafiłeś !

Monitory w systemie Digital Signage w Galerii 11-stka i w budynku PSB Mrówka, to najciekawsze pozycje w naszej ofercie.
 
Korzyści wynikające z wykorzystania monitorów:

  • możliwość bezpośredniego i skutecznego dotarcia z reklamą do klientów 
  • prezentowany przekaz jest dynamiczny, atrakcyjny wizualnie i skutecznie absorbuje uwagę potencjalnych nabywców

 

 

  

Galeria „11-stka” to centrum odwiedzane głównie przez mieszkańców Lublińca oraz jego okolic.Galeria posiada doskonałą ofertę  handlowo- usługową. Na łącznej powierzchni handlowej 7125m2 mieści się m.in. Biedronka, Hebe, Media Expert, Big Star, 4F, Top Secret, Pepco, Abra Meble, Smyk, Restauracja 11, kawiarnia Michele&Mateo i kilkadziesiąt innych znanych marek. W bezpośrednim sąsiedztwie tego obiektu znajdują się również Polskie Składy Budowlane Mrówka, do których wiedzie jedno z wyjść w galerii.

Z uwagi na to, że większość – około siedemdziesięciu procent – decyzji zakupowych podejmowanych jest właśnie w miejscu sprzedaży, wnętrze centrów handlowych wydaje się idealną przestrzenią ekspozycyjną. Biorąc pod uwagę bardzo wysokie zakupowe nastawienie osób odwiedzających galerię oraz potencjał wystawienniczy samych budynków (galeria jako jeden wielki środek przekazu), nie ma wątpliwości, że jest to miejsce na Twoją reklamę.

Reklama wyświetlana będzie na siedmiu 46” monitorach jednocześnie z częstotliwością co 2-3 minuty. Monitory rozmieszczone są w najważniejszych punktach galerii, tak aby uzyskać jak największą skuteczność przekazu.

  

  

  

Polskie składy budowlane Mrówka to najpopularniejszy market budowlany w Lublińcu. Reklama wyświetlana będzie na trzech monitorach umieszczonych przy kasach z częstotliwością co 2-3 minuty. Osoby czekające w kolejce poza reklamami mogą sprawdzić na monitorach aktualną prognozę pogody.

  

Pakiet Długość pojedynczego spotu reklamowego Maksymalny łączny czas emisji w miesiącu Maksymalna ilość emisji w miesiącu
L 10 sekund 1688 minut 12660 razy
XL 15 sekund 2532 minut 12660 razy
XXL 20 sekund 3165 minut 12660 razy
 
         
 

 

 

 

Obejrzyj na YouTube

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SAYOO Robert Zając z siedzibą: ulica Dolna 8, 42-700 Lisowice NIP: 575-188-17-36 danych podanych w formularzu w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności

ul. Paderewskiego 6
42-700 Lubliniec

biuro@twojereklamy.pl

880 755 787