Jesteś tutaj: Oferta FB - prowadzenie i reklama

FB - prowadzenie i reklama

Kompleksowo zajmujemy się kanałami social media klientów, specjalizujemy się w obsłudze komunikacji marki w mediach społecznościowych.

Obsługa fanpage to nie tylko dodawanie postów, ale przede wszystkim kreowanie zaangażowania oraz lojalności wobec marki. Przygotowujemy indywidualną strategię, tworzymy skuteczne kreacje graficzne oraz materiały wideo, dbamy o kreatywne treści i zawsze dopasowujemy przekaz do Twojej grupy odbiorców.

Wyznaczamy mierzalne cele, prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe i udowadniamy, że prowadzenie Facebooka to nie tylko działania wizerunkowe, ale także sprzedażowe.

Zadbamy o Twój fanpage oraz zoptymalizujemy reklamę na Facebooku, dzięki czemu Twoja reklama trafi do odpowiedniej grupy docelowej w odpowiednim czasie, minimalizujac przy tym koszty dotarcia.


Zapoznaj się z naszymi pakietami!

OPTYMALIZACJA REKLAM NA FACEBOOKU

PROWADZENIE FANPAGE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SAYOO Robert Zając z siedzibą: ulica Dolna 8, 42-700 Lisowice NIP: 575-188-17-36 danych podanych w formularzu w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności

ul. Paderewskiego 6
42-700 Lubliniec

biuro@twojereklamy.pl

880 755 787