Jesteś tutaj: Oferta Bezpieczeństwo firmy

Bezpieczeństwo firmy

Bezpieczeństwo firmy

Zapytaj o wybrany produkt i poznaj ceny niższe od dostępnych na rynku.

 

Kamery termowizyjne

Kamery termiczne wychwycą podwyższoną temperaturę ciała, zwiększając bezpieczeństwo w firmie i instytucji publicznej.

Kamery analizujące ruch

Poznaj szeroką ofertę kamer, które w bezpieczny i szybki sposób pozwolą Ci ustalić liczbę osób znajdujących się na terenie Twojej firmy.

Systemy przepływu osób

Dopilnuj właściwej ilości osób na terenie budynku, jednocześnie chroniąc zdrowie pracowników, z pomocą systemu przepływu osób.

Home office

Profesjonalne zestawy do wideokonferencji i urządzenia do domu usprawnią zdalną komunikację z pracownikami, partnerami i klientami.

Monitory termowizyjne

Innowacyjny 8-calowy wyświetlacz zapewnia szybką analizę temperatury, wspierając ochronę zdrowia m.in. w instytucjach i placówkach medycznych.

Bezdotykowy dozownik

Automatyczne i samoobsługowe urządzenie do dezynfekcji rąk likwiduje ryzyko przeniesienia wirusa podczas odkażania dłoni.

Szyby ochronne

Protect glass zwiększy bezpieczeństwo i higienę pracy w miejscach, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu (kasy, urzędy).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SAYOO Robert Zając z siedzibą: ulica Dolna 8, 42-700 Lisowice NIP: 575-188-17-36 danych podanych w formularzu w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności

ul. Dolna 8
42-700 Lisowice

biuro@twojereklamy.pl

880 755 787